Modele zostały rzucone …

18.10.2011 r.

W ostatnią sobotę poszybowały w podniebną przestrzeń Miejskiego Domu Kultury modele - "rzutki". A to za sprawą III Mistrzostw Modeli Rzucanych o Puchar Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach.

Mistrzostwa zgromadziły amatorów i profesjonalistów oraz dzieci i rodziców. Każdy z uczestników, z nadzieją na zdobycie pucharu, wzbił w przestrzeń powietrzną wybrany model.

Wygrały loty, które najdłużej utrzymały się nad ziemią. Wśród zwycięzców w kategorii dziecięcej znaleźli się: Adrian Butkiewicz - I miejsce, Tomasz Łukasiewicz - II miejsce, Adrian Skrzypnik - III miejsce. Natomiast najlepszymi seniorami w rzutkach okazali się: Grzegorz Wilczyński - I miejsce, Marta Rosłoń - II miejsce, Piotr Grześlowski - III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, a naszemu instruktorowi Panu Arkadiuszowi Walerowiczowi za pomoc w organizacji Mistrzostw. Dla zainteresowanych modelami proponujemy udział w sekcji modelarskiej w każdy poniedziałek w godzinach 15:00 - 18:00.

Serdecznie zapraszamy !