Lidia Geringer De Oedenberg obejmuje Patronat nad Miejskim Chórem Dziecięcym "Świebodzianki"

29.09.2011 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich świebodziczan o wielkim geście Lidii Geringer De Oedenberg dla naszej miejskiej inicjatywy muzycznej. Pani Lidia obejmuje Patronat nad Miejskim Chórem Dziecięcym "Świebodzianki", który od września działa przy Miejskim Domu Kultury. Wraz z Patronem "Świebodzianek" i prowadzącą chór Panią Małgorzatą Wiłkomirską mamy nadzieję na wspólny rozwój muzyczny naszych dzieci i wiele sukcesów artystycznych w przyszłości.

W imieniu "Świebodzianek" serdecznie dziękujemy, a słowa podziękowania niebawem radośnie wyśpiewamy.
Na dzieci, które chciałyby rozwijać swój talent muzyczny, czekają jeszcze wolne miejsca w chórze - zapraszamy w każdą środę o godz. 16:00 do Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach.