Plakat Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

27.09.2011 r.

Pragniemy serdecznie zaprosić na wernisaż wystawy "Plakat Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej", będący zwieńczeniem konkursu organizowanego przez Panią Poseł Lidię Geringer de Oedenberg na plakat przedstawiający wizję pierwszego przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej. Oficjalny patronat nad wernisażem sprawuje Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi 1 grudnia (czwartek) o godz. 17:00 w sali kominkowej Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach. Zapraszamy zatem poprzez wystawę do uczestnictwa w życiu Polski i całego świata.

Podczas wernisażu będziemy mogli poznać młodego świebodziczanina z pasją - Daniela Stochniałka. Daniel jest uczniem drugiej klasy naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej i cechuje go wielkie zainteresowanie tematyką Unii Europejskiej. Jego pomysł na plakat Polskiej Prezydencji w Radzie UE znalazł się wród nalepszych i będziemy mogli go zobaczyć podczas czwartkowego wernisażu. Daniel zajął również II miejsce w konkursie organizowanym przez Wojewodę Dolnośląskiego - "Tu mieszkam - moje magiczne miejsce w Europie". Danielowi gratulujemy i zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy w najbliższy czwartek na godz. 17:00.