AKTUALNOŚCI  
  
 
Początek wakacji w MDK

11.07.2011 r.


Pierwszy tydzień wakacji w Miejskim Domu Kultury już za nami. Każdy dzień był pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. A to za sprawą dzieci pełnych energii oraz instruktorów pełnych pomysłów. 

Pierwszego dnia przywitali dzieci i rodziców Zastępca Burmistrza Miasta Zbigniew Opaliński oraz pracownicy MDK wraz z instruktorami. Wtedy się zaczęło – zajęcia integracyjne w celu zapoznania dzieci ze sobą i z opiekunami, język angielski na rozgrzewkę, odbicie rączek na pamiątkowym plakacie i do dzieła!

Dzieci podzielone na grupki każdego dnia uczestniczyły w warsztatach plastycznych, muzycznych, tanecznych i Funenglish. Nie zabrakło też zajęć relaksacyjnych i zabaw na ogrodzie. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak zajęcia z Panią Mishele z Indonezji – praktykantką z Międzynarodowej Organizacji Studenckiej AIESEC. 

Piątek był dniem pełnym przygody – spacer do lasu w okolicach Zamku Cisy zakończył się ogniskiem przygotowanym wspólnie z dziećmi. Wróciliśmy z uśmiechem na ustach i ciekawością na to, co przyniesie następny tydzień.

MDK

 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |