Z muzyką w sercu miasta

27.06.2011 r.

W niedzielny wieczór 26 czerwca mieszkańcy Świebodzic mieli okazję spotkać się muzycznie w sercu naszego miasta. A to za sprawą koncertu instrumentalnego zespołu Fenomen Trio, który zagrał dla nas na schodach Ratusza Miejskiego.

W tak wyjątkowej scenerii zgromadzili się świebodziczanie, by spędzić czas w niebanalny sposób w miłej atmosferze przy pięknej muzyce. Rynek niczym filharmonia zabrzmiał muzyką z całego świata ciesząc słuchaczy w każdym wieku. Na koncercie nie zabrakło seniorów, dorosłych, młodzieży i dzieci. Swoją obecnością zaszczycili również przedstawiciele Urzędu Miejskiego, w tym burmistrz Bogdan Kożuchowicz z małżonką oraz zastępca burmistrza Zbigniew Opaliński.

Muzyka w sercu miasta spotkała się z ogromnym entuzjazmem wśród mieszkańców, stąd pomysł promocji kultury w sercu miasta z pewnością zagości w Świebodzicach na dłużej.

A to dzięki wspólnej inicjatywie Miejskiego Domu Kultury i Urzędu Miejskiego oraz aktywnemu udziałowi publiczności. Mamy nadzieję, że Rynek stanie się miejscem spotkań z kulturą.
Zapraszamy do wspólnego tworzenia kultury w sercu miasta.