AKTUALNOŚCI  
  
 
Piosenka ulubiona wyśpiewana

14.06.2011 r.


10 czerwca w naszym MDK był dniem ulubionej piosenki. Dzieci i młodzież z naszego miasta, ale również z pobliskiej okolicy zaprezentowały się przed tłumnie zgromadzoną publicznością i wnikliwym jury. W gronie jurorów gościliśmy: Panią Grażynę Pantal - cudowną sopranistkę świebodzicką , Pana Wiktora Wawrzkowicza - muzyka z Filharmonii Sudeckiej, Pana Sławka Stemplewskiego "Sleepera" - młodego muzyka i wokalistę z naszego miasta, którym dziękujemy za profesjonalne i cierpliwe wysłuchanie młodych talentów.

Popisom wokalnym i gorącym emocjom nie było końca. Każdy chciał zaśpiewać jak najlepiej i wywrzeć niezapomniane wrażenie na jury oraz publiczności. Jurorzy natomiast w zgodny sposób ogłosili werdykt II Edycji Gali Piosenki Ulubionej:

I KATEGORIA WIEKOWA (DO 7 R. Ż.)
I MIEJSCE - KLAUDIA ADAMCZEWSKA
II MIEJSCE - JULIA MIKODA
II KATEGORIA WIEKOWA ( 8 - 12 R.Ż.)
I MIEJSCE - OLGA WĘGŁOWSKA
II MIEJSCE - PATRYCJA PIEKARCZYK
III KATEGORIA WIEKOWA (OD 13 R. Ż.)
I MIEJSCE - NICOLA MAKOWSKA
II MIEJSCE - ANNA GRZELAK

Organizatorzy zapowiadają kolejne edycje konkursu wokalnego, gdyż ilość chętnych świadczy o potrzebie promocji młodych talentów. Najlepszych w każdej kategorii wiekowej będziemy mieli szansę wysłuchać podczas Dni Świebodzic w bloku przeznaczonym dla MDK 18 czerwca o godz. 17:30.

Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

MDK

 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |