Sezon letni rozpoczęty - ogród otwarty !

07.06.2011 r.

3 czerwca - pogodnie, słonecznie, gorąco wręcz już wakacyjnie. Tak właśnie w tym dniu było w naszym ogrodzie Miejskiego Domu Kultury. Gorącym południem ogród zamienił się w krainę baniek mydlanych dla dzieci. Natomiast wieczorem spotkaliśmy się na uroczystym otwarciu nowego i jakże pięknego ogrodu, a przy okazji mieliśmy szansę wspólnie rozpocząć sezon letni.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi zaczęły się popisy wokalne, muzyczne i taneczne dzieci i młodzieży z MDK. Na początek swoich sił na scenie próbowały najmłodsze dzieci z naszej sekcji wokalnej przy wielkim wsparciu i radości rodziców. Następnie show muzyczno - taneczne przygotował dla nas młody świebodzicki muzyk Sławek Stemplewski "Sleeper" wraz z zespołami tanecznymi - Gang the Funk i Secret Factory. Po dawce popu i hip - hopu zespół Lazy Rockers zaserwował nam pokaz tańca breakdance. Finał wieczoru opanował Teatr Niemożliwy ze swoją reaktywacją kabaretu Potem. Tym samym do dawki tańca i muzyki dołączyła dawka śmiechu.

Zarówno sezon letni jak i ogród w MDK zostały otwarte przy miłej i gorącej atmosferze tańca, muzyki oraz teatru. Młodzież zajęła miejsca na trawie, dorośli na ławeczkach pod drzewem, a dzieci świetnie się bawiły w całym ogrodzie.

Wraz z otwarciem ogrodu pragniemy pokazać, że ten ogród jest dla Was. Jest miejscem do relaksu, do poczytania książki, do treningu tanecznego, do tworzenia obrazu, do rozmyślania, do rzucania modeli samolotów, do nauki, do zabawy z dzieckiem - jest miejscem do rozwoju.

Każdy jest tu zawsze mile widzianym gościem - zapraszamy!