AKTUALNOŚCI  
  
 
"Ferie, ferie i … po feriach"

12.04.2011 r.


"Tak niedawno się spotkaliśmy, a już pożegnania nadszedł czas" - i ferie zimowe za nami … .
W MDK w Świebodzicach tego roku było gwarno i wesoło. Wszystko to za przyczyną bogatej oferty jaka została przygotowana dla dzieci z świebodzickich szkół. Nie zabrakło uczestników, którzy w dużej ilości nas odwiedzali, nie zabrakło również rozmaitych atrakcji.

Oprócz codziennych zajęć: tanecznych, plastycznych, modelarskich i relaksacyjnych gościliśmy w MDK w Świebodzicach mistrza magii Apollina, który na oczach dzieci dokonywał rozmaitych sztuczek "wciągając" je do wspólnej zabawy. Odwiedziliśmy Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu oglądając spektakl Alicja W Krainie Czarów. Ponieważ pogoda dopisała, a zima nie poskąpiła śniegu, udał się również wyjazd do Andrzejówki. Harce, zjeżdżanie saneczkami z wysokich górek oraz pieczenie kiełbasek na pewno zostaną mile zapamiętane przez uczestników ferii. 

Korzystając z oferty współpracy z Dolnośląskim Zespołem Parków Krajobrazowych wybraliśmy się również na wycieczkę do Książańskiego Parku Krajobrazowego, by podziwiać kolejny raz walory tego magicznego miejsca i dokarmić ptaki.

W ostatnim dniu ferii nadszedł czas pożegnania. Na dużej sali odbył się bal przebierańców, a gdy się ściemniło pokaz Teatru Ognia w zaczarowanym ogrodzie MDK wzbudzając aplauz i podziw zebranych dzieci i rodziców. Na zakończenie uczestnicy ferii uhonorowani zostali dyplomami i słodkimi łakociami, a ci najbardziej aktywni również nagrodami rzeczowymi.

Ostatni dzień upłynął w radosnej atmosferze. Radosnej - pomimo pożegnania, gdyż towarzyszyła nam nadzieja na spotkanie w czasie najbliższych wakacji.

Serdecznie zapraszamy ponownie do MDK w Świebodzicach !!!

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
   

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |