AKTUALNOŚCI  
  
 
Wieczór z pasją w MDK

12.04.2011 r.


W ostatni piątkowy wieczór w MDK Świebodzice powędrowaliśmy w świat gór i jaskiń wraz z pasjonatami, którzy pokazali nam cząstkę swojego świata, który jest nieodłącznym motywem ich życia. A skoro ludzie z pasją - to w naszym MDK !

Członkowie Wałbrzyskiego Klubu Górskiego i Jaskiniowego oraz gość specjalny z Wielkopolskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego z Poznania przybliżyli nam istotę wspinaczki, speleologii oraz trekkingu górskiego. Poprzez poglądowy pokaz slajdów oraz prezentacje z ostatnich wypraw zaciekawieni słuchacze mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej tematyki górskiej, ale przede wszystkim mogli zobaczyć i poczuć pasję, która skrywa się wysoko w przestworzach lub głęboko w ciemnych podziemiach naszego globu. Nasi goście z przekonaniem twierdzili, że takie zainteresowania są dla wszystkich niezależnie od wieku. Szczególnie, że nasz region stwarza ogromne możliwości dla rozwoju górskich i jaskiniowych zainteresowań. Tym samym członkowie Wałbrzyskiego Klubu Górskiego i Jaskiniowego zaprosili do siebie wszystkich "poszukiwaczy przygód".

Dziękujemy naszym pasjonatom i publiczności za wieczór pełen wrażeń i ciekawych atrakcji. Zapraszamy ponownie do naszego MDK na spotkania z pasją. 

   

   

   

   

   


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |