Emocje z turnieju tańca

12.04.2011 r.

Pod koniec stycznia Miejski Dom Kultury zamienił się w "dom tańca". Od samego rana rozbrzmiewała muzyka i tłumnie gromadzili się tancerze, sędziowie oraz publiczność, a wszystko za sprawą Świebodzickich Spotkań Tanecznych.

Uczestnicy walczyli tanecznie w różnych kategoriach wiekowych i w dwóch głównych konkurencjach: hip - hop i disco dance. Sędziowie wybrali z pośród aż dwustu tancerzy tylko tych najlepszych. Zmęczeni, ale szczęśliwi mistrzowie otrzymali puchary, medale i dyplomy. Miłym akcentem było również nagrodzenie spektakularnymi pucharami oraz medalami najlepszych tancerek i przyjaciół z okazji V - lecia Studia Tańca Carmen. Turniej Tańca został objęty honorowym patronatem przez Burmistrzów Miasta Świebodzic i Szczawna Zdroju, za co serdecznie dziękujemy.

Gorące emocje towarzyszyły naszemu Turniejowi Tańca od samego początku do samego końca. Od nerwowego ubierania strojów, przez energiczne zmagania taneczne, aż do gorączkowego wyczekiwania na ogłoszenie wyników. A potem już tylko podium, radość, łzy, gratulacje i błysk fleszy.

Dziękujemy wszystkim tancerzom za taneczne show!!!