Przez świat na rowerach z Magdaleną Nitkiewicz i Pawłem Opaską & Wernisaż fotografii KOBIETY ŚWIATA

08.04.2011 r.

18 Kwietnia o godz. 18:00
WYSTAWA 18.04. - 16.05.

Wyruszyli ze Świebodzic na podbój świata na … rowerach! Wrócili dwa lata i siedem miesięcy później również na … rowerach. Pozostawili za sobą 33803 kilometry przejechanych rowerami i cały świat. Z pewnością jest o czym opowiadać. Rowerzyści - pasjonaci ze Świebodzic przejechali przez Europę, Turcję, Iran, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiny, Laos, Kambodżę, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indonezję, Nową Zelandię, Boliwię, Argentynę, Chile. Rowerami pokonali najwyższe z gór - Himalaje, Karakorum, Andy i… Karkonosze. Zdobyli nagrodę podróżników Kolosy 2009.

Tym pięknym światem, który przemierzali przez prawie trzy lata chcą się z nami podzielić już 18 kwietnia podczas spotkania autorskiego w naszym MDK. Podczas wyprawy widzieli wiele, a te najpiękniejsze chwile uwiecznili obiektywem aparatu i zaprezentują u nas na wystawie fotografii poświęconej Kobietom Świata. Kobiety z różnych zakątków naszego globu, w różnych momentach życia, w różnym wieku … .

Zapraszamy 18 kwietnia na godz. 18:00 do MDK w Świebodzicach na wspólną wyprawę - Przez świat na rowerach z Magdaleną Nitkiewicz i Pawłem Opaską - na której z pewnością nie zabraknie pięknych miejsc, ciekawych opowieści i egzotycznych fotografii.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książki podróżników "Przez świat na rowerach w dwa lata" (więcej na: http://www.rowertour.pl/page=artykul&id=1170).

Aneta Sterna, MDK