„Gdzie jest kolor”

„Gdzie jest kolor”

5 czerwca 2019 Wyłącz przez PP

Udostępnianie jest fajne!

W dniu 31.05.2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbył się kolejny wspaniały wernisaż wystawy pt. „Gdzie jest kolor”. To dzieła lokalnych artystów, nad którymi pracowali od września pod czujnym okiem instruktora Zbyszka Nowaka.

Na obrazach można było zobaczyć różne tematy – od aktów, przez martwą naturę po portrety. W technice dominowały akryle. Razem z autorami mogliśmy podziwiać prace Barbary Kaliciak, Danuty Mazur, Grażyny Bernasińskiej, Jolanty Krzekotowskiej, Bernadety Dziwosz, Barbary Sztern , Krystyny Mikulskiej, Joanny Rochowiak, Wszyscy z satysfakcją na twarzy otrzymali kwiaty, gromkie brawa i gratulacje dotyczące rozwoju artystycznego.

Przed wernisażem odbyła się akcja promocyjna w Świebodzicach. Wybrane obrazy były wystawione w witrynach sklepowych. W tym miejscu bardzo dziękujemy za wsparcie: salon fryzjerski Tonsor, sklep AGD przy ul. Żeromskiego, sklep papierniczy Kleks, sklep z bielizną Only You, księgarnia w Rynku, biuro rachunkowe przy ul. Sienkiewicza, zakład fryzjerski przy ul. Sienkiewicza, sklep z pieczywem Hert w Rynku, sklep z upominkami przy ul. Kopernika, zakład pogrzebowy KIR.