Barwna Przygoda

10 lipca 2018 Wyłącz przez MDK

6 lipca w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbył się wernisaż sekcji plastycznej dorosłych. Wystawa jest artystycznym zapisem pracy i rozwoju członków sekcji plastycznej MDK, która rozwija swoje zdolności plastyczne i swój warsztat pracy pod czujnym okiem instruktora Zbyszka Nowaka.

Na obrazach można zobaczyć różne tematy – od martwej natury po portrety. W technice dominowały oleje, akryle i pastele, nie zabrakło też obrazów malowanych na szkle. Wśród autorów mogliśmy podziwiać prace: Marioli Rafalskiej, Barbary Kaliciak, Grażyny Bernasińskiej, Bernadety Dziwosz, Krystyny Mikulskiej, Edyty Liwo, Barbary Sztern, Danuty Mazur, Jolanty Krzekotoeskiej, Andrzeja Radlińskiego, Anny Mielnik . Wszyscy z satysfakcją na twarzy, otrzymali kwiaty, gromkie brawa i gratulacje dotyczące rozwoju artystycznego.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie.